• darkblurbg
  ДИТЯЧИЙ САДОК КУДРЯВСЬКИЙ
  у Косогірному провулку (Львівська площа)
 • darkblurbg
  ДИТЯЧИЙ САДОК КУДРЯВСЬКИЙ-ГЛОБАЛ
  поруч з Ukrainian Global School (Севастопольська пл.)
 • darkblurbg
  СИСТЕМА АНТИ-КОВІД ЗАХОДІВ
  Територія безпечного дитинства
 • darkblurbg
  UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL
  Набір до школи на новий навчальний рік
 • darkblurbg
  ВИХОВАННЯ ТА РОЗВИТОК ДОШКІЛЬНЯТ
  Сучасні освітні технології для реалізації у 21 сторіччі
Садочок повного дня Кудрявський

Дитячий заклад «Кудрявський» — унікальний навчально-виховний центр в м. Києві, що створив максимально комфортну і унікальну атмосферу для перебування, навчання, розвитку ваших дітей. Ліцензований у сфері дошкільної і позашкільної освіти.

Наші переваги

Широкий спектр послуг

Можливість надання широкого спектру послуг. Наші пропозиції для дітей і батьків формуються залежно від потреб і не обмежуються тільки необхідним мінімумом. 

Сучасне обладнання

Особлива увага  приділена комплектації закладу зручними ергономічними меблями, новітніми сучасними дидактичними матеріалами і сучасною технікою.

Професійні педагоги

Наш педагогічний колектив – це професійні педагоги виключно з вищою освітою,   творчі і принципові, цілеспрямовані, досвідчені, талановиті , які своє життя присвятили дітям. Вони - майстри своєї справи!

Ретельна охорона

Територія Дитячого садка «Кудрявський» ретельно охороняється, перед садком облаштовано зручний під'їзд та паркінг. В'їзд та виїзд в житловий комплекс «Ізумрудний», де розташований Центр раннього розвитку «Кудрявський», також знаходиться під пильним оком охорони та відеокамер.

Унікальна атмосфера

Ми створюємо унікальну атмосферу, де діти, батьки та співробітники щасливі! Ми розкриваємо індивідуальність у дітях, цінуємо у педагогах та поважаємо у батьків.

Максимальна увага

Невелика кількість дітей у групах дозволяє  приділити максимальну увагу кожній дитині та максимально розкрити її здібності вже у ранньому віці.  

Наша філософія

Дитинство — це той унікальний період, коли формується характер, основні моделі поведінки, відношення до себе і навколишнього світу. Діти, як  губка, жадібно вбирають в себе знання, вміння, погляди та думки.

Головна мета нашого колективу — направити, зацікавити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі та активно досягати їх

Спрямована особистість - особистість творча, талановита, креативна, сильна, прагнуча до нових знань, така, що має мету в житті і вміє ефективно використовувати свій потенціал. Якщо виховання людини в дитинстві було в атмосфері любові, турботи і розуміння, він все життя буде відчувати себе переможцем і зберігати  впевненість в тому, що доб'ється успіху.

Виховання та розвиток дитини — священне таїнство. Завдання нашого колективу спільно з батьками - укріпити внутрішнюособистість маленької людини, закласти міцний фундамент для будівництва щасливого майбутнього. За допомогою батьків і вчителів дитина отримує відповіді на важливі питання, які його хвилюють: «Хто я?», «Який я?», «Що я можу?». Наші педагоги вкладають душу і знання в своїх вихованців. Знаходячись в постійному педагогічному пошуку, вони піклуються про те, щоб діти отримали сучасну та якісну освіту. Педагогічний колектив і батьки - сім'я однодумців, що підтримують і здійснюють мрії, цілі і завдання НАШИХ дітей.

 В учбово-виховному центрі «Кудрявський» створена унікальна атмосфера тепла і любові до дітей. Це чудове місце, де панує Дитинство, всі його смаки і мрії!

Відео ролик про наш дитячий садок

Хто ми?

Ми – це команда з понад 30 висококваліфікованих, творчих і завзятих спеціалістів, покликання яких допомогти вашій дитині знайти стежку до себе, своїх можливостей та здібностей.

Ми – це батьки та водночас вихователі та вчителі, медпрацівники та кухарі , психологи та логопеди, охоронці та працівники закладу, ми – це всі ті дорослі, які несуть відповідальність за умови та атмосферу в країні «Дитинство».

Чому ми?

   Чому ми?

 Ми - батьки з власними дітками та онуками. Ми розуміємо, що існує чисельна кількість методів виховання та методик розвитку дитини. Всі ми маємо вищу професійну освіту, чисельну кількість дипломів та відзнак.

Але є одна умова, без якої не спрацює жоден метод та не допоможе жоден диплом  – це любов до дітей. Щира та невимушена. Саме це є основою ДНЗ «Кудрявський»

Яка наша мета?

Направити, зацікавити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити ставити  цілі та активно досягати їх. Основна мета педагога – це створити атмосферу, в який дитина сама б прагнула розвитку та потребувала нових знань. Знаходячись у постійному педагогічному пошуку, ми піклуємося про те, щоб діти здобули сучасну якісну освіту.

Отримайте безкоштовну консультацію

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз:

Дитячий Учбовий центр «Кудрявський»  (067) 225-10-64 

Дитячий садок «Кудрявський Глобал»: (067) 627-10-10

максимально комфортні умови для перебування дітей