SMART DAY

SMART WEEKEND

Дитячий клуб вихідного дня

СИСТЕМА АНТИ-КОВІД ЗАХОДІВ У САДКАХ

Батьки довіряють нам найдорожче – своїх малюків! Тому ставлення до безпеки у садках «Кудрявський» дуже серйозне. Садки ретельно підготувалися до роботи в умовах карантину.

Даруємо -11% до Дня народження «Кудрявського»!

9 вересня «Кудрявський» святкує 11 років! З нагоди свята даруємо 11% знижки.

САДОЧОК ОНЛАЙН!

Нова програма дистанційного навчання від «Кудрявського»!

Екскурсія садком «Кудрявський»

10 років тому свої двері відчинив дитячий садок «Кудрявський» у Косогірному провулку.

«Кудрявський Глобал» запрошує на екскурсію

Шукаєте садочок для малюка? Запрошуємо на екскурсію дитячим садком «Кудрявский Глобал» з Оленою Вишняковою.

Інтервью з засновницею «Мамаслет»

Як правильно обрати садок для своєї дитини, на що слід звертати увагу та яким критеріям має відповідати гідний садок?

Вихованці Кудрявського Єгор і Софія запрошують на екскурсію

Діти завжди щирі, кмітливі, а часом такі кумедні!

Розважально-пізнавальний ярмарок в Fairmont Grand Hotel Kyiv

20 квітня наш Дитячий садок «Кудрявський» разом з Fairmont Grand Hotel Kyiv організував дивовижний захід – Дитячий розважально-пізнавальний ярмарок!

KIDS. PARENTS. EDUCATION!

13 квітня запрошуємо на виставку-практикум KIDS. PARENTS. EDUCATION!

Батьки дізнаються, що нового у галузі шкільної та дошкільної освіти, стануть учасниками презентації школи нового зразка Ukrainian Global School!

Випускний в «Кудрявському»

Кожна дитина в «Кудрявському» знає, що випускний – це свято. Випускний в дитячому садку - це перехід до шкільного, більш дорослого, життя. Це й прощання з безтурботним часом, і ключик від дверей в цікавий та захопливий світ знань. Це і прощання з дітлахами з групи, і нові друзі в новій обстановці. І радісно, і неймовірно сумно одночасно…