Випускний в «Кудрявському»

Кожна дитина в «Кудрявському» знає, що випускний – це свято. Випускний в дитячому садку - це перехід до шкільного, більш дорослого, життя. Це й прощання з безтурботним часом, і ключик від дверей в цікавий та захопливий світ знань. Це і прощання з дітлахами з групи, і нові друзі в новій обстановці. І радісно, і неймовірно сумно одночасно…

Атестація з «Джиу-Джитсу»

В «Кудрявському» в кінці учбового року пройшла атестація з джиу-джитсу. В жюрі був присутній офіційний представник Міжнародного Центру Вивчення Бойових Мистецтв «Бушин-Кай Інтернешнл» Київської Федерації Джиу-Джитсу.

День театральних казок-спектаклів

В «Кудрявському» пройшов день театральних казок-спектаклів, де головними актерами були наші улюблені дітлахи.

Батькам було представлено 2 спектаклі английською мовою:

"Animal farm"

Наші діти приймали участь в чудовій театральній постанові "Animal farm".

Цей день був наповнений яскравими эмоціями, веселощами, барвистими костюмами маленьких актерів та радісними посмішками.

"Parlez - vous français?"

В старшій групі пройшов французький проект. Діти влаштували батькам «подорож по вулицям Парижу» - презентацію про Францію під прекрасну музику Joe Dassin. Жартівливим символом зустрічі стали відомі круасани, котрими в кінці вистави пригощались батьки.

В дитячому садку «Кудрявський» відзначили 8 березня

В дитячому садку "Кудрявський" відсвяткували 8 березня! Дітки довго готувались, щоб по-особливому привітати коханих мам!

Лунали пісні, жарти, діти танцювали, а запрошені з цікавістю підтримували та брали участь у весняному святкуванні.

В гостях у найкращого Латвійського дитячого садка «Рябінушка»

9-10 березня Олена Олександрівна Вишнякова як Почесний Консул Республіки Латвія в Україні відвідала Ригу з робочим візитом. Крім зустрічей з політиками, дипломатами та представниками бізнес кіл, Олена Олександрівна приділила увагу питанню дитячої освіти та виховання.

День веселих стартів

Всі діти люблять свята! То ж і у нас в «Кудрявському» пройшло свято «День веселих стартів!», присвячене найсильнішим та найсміливішим - ТАТУСЯМ.

Батьки дружно поринули в атмосферу ігор, музики та змагань разом зі своїми дітьми. А в кінці свята на всіх участників чекало нагородження!

Новий рік

Новий рік – чудове свято, під час якого і дорослі, і діти вірять у чарівну казку.

Як зробити, щоб дитина запам’ятала це свято? «Кудрявський» має відповідь!

Подарувати нашим дітям атмосферу радості, світ музики, зимового чуда та казкових розваг!

День Народження «Кудрявського». Нам 5 років!

«Кудрявський» 9 вересня 2014 г. святкував День Народження — 5 років!

Так мало й так багато одночасно!
За цей час було стільки барвистих та яскравих миттєвостей, а буде ще більше. Адже діти - наше головне надбання!

Осінь

Осінь — прекрасна пора року, котра дарує нам безліч можливостей для творчості.

Лише погляньте, які вироби створюють вихованцы «Кудрявського»!

Таланти наших дітей та увага з боку вчителів створили такі чудові, барвисті творіння.