Батьки довіряють нам найдорожче – своїх малюків! Тому ставлення до безпеки у садках «Кудрявський» дуже серйозне. Садки ретельно підготувалися до роботи в умовах карантину.

Анти-ковід заходи починаються буквально від дверей. При вході на територію кожного відвідувача зустрічає медичний працівник. Саме тут батьки прощаються з дітьми до вечора, адже вхід на територію садків обмежено.

При вході до приміщення садка додаткові профілактичні заходи. Відвідувачі проходять сканер температури та наявності маски. Без дотримання всіх умов двері садків автоматично блокуються.

Працівники пройшли тестування, щодня проходять температурний скринінг, а також змінюють маски згідно графіка, користуються дезінфекторами протягом дня.

Слідкуємо за безпекою приміщень: кожні 2 години відбувається дезинфекція. Чистота поверхонь перевіряється за допомогою міні-лабораторії. Також впроваджено додаткові профілактичні заходи – кварцування приміщень, зволоження повітря та використання пиловловлювачів.

І що не менш важливо – вихователі просто і доступно пояснюють дітям, чому так важливо дотримуватися правил гігієни, особливо зараз.

Діти – найголовніше! І ми вдячні батькам, за довіру, розуміння та організованість в дотриманні усіх правил.