ДИТЯЧИЙ САДОК КУДРЯВСЬКИЙ
у Косогірному провулку (Львівська площа)

«Кудрявський» у Косогірному провулку - перший садок мережі «Кудрявський», який відчинив свої двері 11 років тому.

Починаючи з 2009 року команда «Кудрявського» навчала по-новому, розробляла авторські програми, які сьогодні успішно використовують і іноземні навчальні заклади. Педагоги вивчали успішний досвід інших країн та адаптували його до навчальної програми.

У 2009 році відбулася реконструкція садку. У розпорядженні дітлахів 2 затишні корпуси, просторі ігрові майданчики, що надійно охороняються. Групи оформлені сучасними меблями, а у оздобленні садка використовувалися виключно гіпоалергені матеріали. Кожна група має свій власний простір для навчання, ігор та відпочинку. Родзинка садка «Кудрявський» – дитяча STEM-лабораторія, де відбувається перше знайомство дошкільнят з наукою.

У садку створені прекрасні умови для різнобічного розвитку дітей. Вихованці займаються творчими проєктами, вивчають науку, англійську мову за авторською програмою садка Let’s have fun,  відвідують арт-майстерню, музичну студію, театральний гурток, спортивно-танцювальні секції та заняття з підготовки до школи.

Краще розкрити себе дітям допомагають сучасні програми і методики, впроваджені у садку за сприянням іноземних партерів, такі як STEM, лідерство, проєктна діяльність, flexible learning...