UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL
Набір до школи на новий навчальний рік.

Ukrainian Global School - сучасна школа з глобальним підходом до освіти. Навчання відбувається за інноваційною програмою, що не має аналогів. Провідні методики та підходи, що показали високу ефективність у різних куточках світу, ми інтегрували у програму «Нова українська школа».

Сучасний освітній простір, устаткування школи за «останнім словом техніки», команда кращих педагогів та ментори міжнародного класу з США, Європи та Азії забезпечують викладання останніх тренд-напрямків на високому рівні.

В процесі навчання наші учні освоюють новітні технології, іноземні мови, отримують початкове бізнес освіту, не залишаючи без уваги фізичну підготовку і творчу реалізацію. І що важливо – переносять набуті знання у практичну площину.

Головна мета Ukrainian Global School – дати кожній дитині всі необхідні інструменти для опановування нових навичок, створення власних креативних проєктів, а в перспективі - реалізації унікального потенціалу кожного учня у будь-якому куточку світу.

Ukrainian Global School
просп. Лобановського, 6Б