9-10 березня Олена Олександрівна Вишнякова як Почесний Консул Республіки Латвія в Україні відвідала Ригу з робочим візитом. Крім зустрічей з політиками, дипломатами та представниками бізнес кіл, Олена Олександрівна приділила увагу питанню дитячої освіти та виховання.

Мати 4 дітей і власниця дитячого центру «Кудрявський», пані Вишнякова з задоволенням прийняла запрошення відвідати один з найкращих дитячих садків Риги - «Рябінушка».

«Рябінушка» с початку свого відкриття знаходиться під патронатом Першої леді Латвії, пані Ліліт Затлеге. Це стало приводом для милого жарта про те, що всі дітки «Рябінушки» - хресники дружини президента.

Однак садок «Рябінушка» відомий не тільки своєю хрещеною мамою. Він відомий своїми унікальними програмами навчання, індивідуальним підходом до кожної дитини, особливою атмосферою довіри між дітьми та педагогами.

Пані Вишнякова дала високу оцінку методам і програмам садочка «Рябінушка». Можливо, в майбутньому ряд розвиваючих занять і методик цього садка будуть реалізовані і в центрі раннього розвитку «Кудрявський».

Також Олена Олександрівна запросила вихователів і адміністрацію «Рябінушки» відвідати дитячий садок «Кудрявський».

«Виховання і розвиток дитини - це дуже багатогранний і неоднозначний процес. Думаю, з моїми словами погодяться і мами і вихователі. Тут немає якоїсь єдиної умовно «правильної» методики або технології, якої можна дотримуватися один раз і назавжди. Кожна дитина - маленький всесвіт. Завдання педагога - знайти до цього всесвіту правильний, тільки до неї однієї відповідний ключик. А методів пошуку такого ключика та розвитку талантів дитини існує величезна кількість як на практиці, так і в теорії. Тому обмін досвідом між педагогами та дошкільними закладами вкрай важливий. Це допомагає у створенні більш прогресивної, більш сучасної і успішної моделі роботи садка »