Кожна дитина в «Кудрявському» знає, що випускний – це свято. Випускний в дитячому садку - це перехід до шкільного, більш дорослого, життя. Це й прощання з безтурботним часом, і ключик від дверей в цікавий та захопливий світ знань. Це і прощання з дітлахами з групи, і нові друзі в новій обстановці. І радісно, і неймовірно сумно одночасно…

Хоча це й прощальне свято, але дуже веселе, добре й душевне. І в цьому році випускний в нашому дитячому садку був не лише красивим, але й урочистим та залишився у пам’яті. Ми не лише особливо прикрасили групу та зал, у якому проходив концерт, але й придумали сценарій святкового заходу таким, щоб цей день був для дітей святково-незвичайним, з чарами та чудесами… І, звичайно, подарунками! В цей день для своїх близьких діти подготували справжній концерт – співали пісні, танцювали, читали вірші. А дорослі підтримували їх бурхливими аплодисментами, не приховували радощів, та пишались успіхами своїх дітлахів. Випускний в «Кудрявському» пройшов яскраво та барвисто, і в цьому велика заслуга нашого музичного керівника та хореографа.

Після того, як святковий концерт скінчився, майбутні першокласники вибігли на вулицю з повітряними кульками і за традицією відпустили їх, загадуючи бажання. Нехай всі вони збудуться!